Concept System 104

„Concept System 104“ – tai naujausia į vidų atsidarančių langų sistema, skirta maksimaliai padidinti komfortą ir sumažinti energijos suvartojimą.

„CS 104“ sistema išsiskiria iš kitų, nes:

  • Turi naują, patentuotą šilumos izoliacijos technologiją (Uf iki 0,88 W / m² K), kurioje izoliacinės juostelės su didesniu stabilumu sujungiami su specialia puta taip, kad jokie papildomi nukrypimai nepaveiktu jų gamybos metu. Tai garantuoja nepriekaištingą konstrukcijų kokybę, todėl ši sistema puikiai tinka pasyviems namams.
  • Konstrukcijos sandarumas yra vienas iš esminių veiksnių, lemiantis jos energijos vartojimo efektyvumą. Atsižvelgiant į tai buvo sukurta nauja technologija leidžianti užtikrinti aukščiausią kokybę vandens ir oro sandarumui atlaikyti. Todėl ši sistema taikoma ekstremaliomis sąlygomis, pavyzdžiui, prie vandens telkinių ar kalnuotose vietovėse.
  • Padidinus CS 104 matmenis (gylis – 104 mm) ši sistema tapo tvirtesnė ir stabilesnė, to pasekoje galima taikyti dideliu matmenų langu rėmus su trijų stiklų stiklo paketais.
  • CS 104 puikiai dera ir su durų sistema CS 104, kuri siūlo keletą skirtingų atsparumo įsilaužimui lygių (2 ir 3 klasės).

 Atidaromi elementai

fixed orange inward opening double casement orange inward opening double casement orange 0 inward opening tilt orange inward opening tilt turn turn tilt orange
inward opening tilt turn turn tilt orange inward opening tilt turn turn tilt orange round window fixed 2 round window horizontal opening orange round window vertical opening 2